Cześć, jestem Milena

#socialmediaprzykawie (SMPK) we współpracy zajmuje się sprawami, które mają znaczenie online.

Wspieram biznesy i osoby prywatne na starcie w ich działaniach w mediach społecznościowych. Dbam o profile moich klientów oraz pomagam zwiększyć widoczność ich marki.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych córek. Uwielbiam kontakt z ludźmi, książki, kwiaty, psychologię oraz rozwój osobisty. Lubię również pospacerować z psem i pobyć sama ze sobą. Poprzednia praca pochłaniała mnóstwo mojej energii, na tyle, że niewiele jej zostawało “na mnie” i moje zdrowie.

W momencie największego wyczerpania zdecydowałam, że czas na zmiany. Tak powstało SMPK.

Zdobyłam certyfikat z kodem zawodu MEN w IMOK stworzony przez Joannę Ceplin: Specjalista ds. mediów społecznościowych oraz certyfikat Digital Marketing w New Skills Academy w Wielkiej Brytanii (CPD certified). Obecnie również studiuję Business Management na London Metropolitan University.

Moimi Talentami Gallupa oprócz komunikacji są również naprawczość oraz uczenie się. Wciąż poszerzam swoją wiedzę z dużą przyjemnością i poczuciem, że jestem na właściwej drodze. Praca w social media mnie niezwykle wciąga oraz sprawia mi mnóstwo przyjemności. Cenię sobie w niej elastyczność, kreatywność oraz życzliwość z jaką się w niej spotykam.

Swoim klientom przybliżam, dlaczego korzystanie z mediów społecznościowych jest kluczowe dla
twojego biznesu.

Scroll to Top